Przejdź do treści

Meble-Okmed Demko jest uznanym producentem mebli z ponad 30-letnią tradycją

Misją naszej firmy jest podążanie za najnowszymi trendami branży meblowej oraz oferowanie Klientom mebli wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Historia naszej firmy sięga końca lat 80-tych

Od samego początku działalności naszym celem był nieustanny rozwój i ulepszanie procesów produkcyjnych.

Dzięki temu obecnie jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem dysponującym najnowocześniejszym parkiem maszynowym oraz doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą i personelem. Ze względu na lokalizację naszej firmy korzystamy z wielu oferowanych przez Unię Europejską programów wspierających rozwój przedsiębiorstw. Daje nam to możliwość stałego podnoszenia jakości naszych produktów z jednoczesnym zachowaniem niskich cen.

Nasza spółka jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Jest to organizacja skupiająca polskie firmy przemysłu meblarskiego, która aktywnie wspiera rozwój branży meblarskiej oraz promuje polskie meble w kraju i zagranicą.

Andrzej Demko Współwłaściciel

Wyróżniamy się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania naszych mebli. Dbamy o wysoki poziom obsługi Klientów i Kontrahentów. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawalni na rynku międzynarodowym jako uznany producent oraz partner biznesowy.

30

Lat doświadczenia

.

150

Doświadczonych pracowników

.

330

Projektów w realizacji

.

1 mln

Zadowolonych klientów

.

Kariera Dołącz do nas

Jesteśmy firmą, która nie tylko tworzy meble, ale również kształtuje przestrzeń, w której ludzie pracują i się inspirują. Jeśli stawiasz na rozwój zawodowy, innowacyjne podejście do designu i chcesz być częścią twórczego procesu, to czekamy właśnie na Ciebie!

Meble Okmed Demko Spółka Jawna, czyli polska produkcja i 30-letnie doświadczenie

Chcesz poznać Meble Okmed nieco bliżej? Bardzo nam miło. Chętnie opowiemy Ci o naszej historii i o tym, czym zajmujemy się na co dzień.

Meble Okmed to polski producent mebli. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 30-letnią tradycją i dużym doświadczeniem w branży. Przez ten czas udało nam się dobrze poznać tajniki produkcji i materiałów, a także potrzeby naszych klientów. W efekcie stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, którą udaje nam się łączyć z rozsądnymi cenami i najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Wiemy, że oczekiwania względem mebli są bardzo różne. Właśnie dlatego nasz asortyment stale się poszerza i obejmuje dziś niemal wszystkie domowe pomieszczenia. Oferujemy meble stylowe, a jednocześnie bogate w proste i praktyczne rozwiązania. Jednym słowem: wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych użytkowników i ułatwiamy im codzienne życie.

Producent mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych i nie tylko

Jako doświadczony producent mebli oferujemy zróżnicowane, domowe wyposażenie. Nasze propozycje doskonale sprawdzą się w różnych pomieszczeniach. Klientom proponujemy m.in. nowoczesne i atrakcyjne cenowo meble kuchenne oraz łazienkowe. Możemy pochwalić się również szerokim wyborem mebli pokojowych, w tym bardzo praktycznych mebli modułowych.

Meble Okmed Demko to meble z tradycją – jak to się zaczęło?

Meble Okmed Demko to dla nas znacznie więcej niż biznes. To także pasja, rodzinna tradycja i nieustanna chęć rozwoju. Historia naszej firmy sięga końca lat 80. Zaczynaliśmy jako niewielkie przedsiębiorstwo. Chęć poszerzania usług i ulepszania produktów pozwoliła nam zbudować cenioną na rynku meblarskim markę. Obecnie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Możemy też pochwalić się nieocenionym personelem i doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą. Choć nasza firma meblarska mocno się rozbudowała, nie zatraciliśmy pasji i nie popadliśmy w rutynę. Naszym priorytetem dalej jest oferowanie produktów spełniających najwyższe standardy. To propozycje wyróżniające się ciekawym designem oraz niezwykle ważną funkcjonalnością.

Wysoka jakość i niskie ceny? To możliwe!

Meble Okmed charakteryzuje połączenie wysokiej jakości produktów z przyjaznymi dla klientów cenami. Jak udaje nam się stworzyć taką ofertę? Już wyjaśniamy. Korzystamy z wielu oferowanych przez Unię Europejską programów wspierających rozwój przedsiębiorstw. Dzięki temu możemy wciąż podnosić jakość produktów przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen. Wyznajemy zasadę, że designerskie meble powinny być dostępne na każdą kieszeń. Stworzyliśmy więc naprawdę konkurencyjną, wyróżniającą się na rynku ofertę.

Firma meblarska ceniona w Polsce i nie tylko

Udało nam się stworzyć firmę meblarską cenioną nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Wszystko to za sprawą pasji, doświadczenia i ciężkiej pracy. Mamy na swoim koncie udane współprace z wieloma różnymi firmami handlowymi. Nasze meble oferujemy zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach krajów zachodnioeuropejskich i wschodnich. W kontakcie z klientami bardzo cenimy sobie profesjonalizm oraz wysoki poziom obsługi. Na podstawie tych wartości udało nam się zbudować opinię solidnej firmy i dobrego partnera biznesowego. To dla nas powód do radości, a jednocześnie skuteczna motywacja w codziennej pracy.

Meble z certyfikatem FSC® – produkujemy odpowiedzialnie, z szacunkiem do natury

W Meble Okmed zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najpiękniejsze wnętrza nie mogą powstawać kosztem natury. A co za tym idzie, współczesna produkcja powinna być prowadzona z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nie chcemy jednak, by nasze stanowisko było postrzegane jako jedynie puste słowa. Właśnie dlatego nasze meble to w większości produkty posiadające certyfikat FSC®. Co to oznacza? Certyfikat ten gwarantuje, że drewno wykorzystywane do produkcji pochodzi z lasów zarządzanych odpowiedzialnie bądź innych źródeł, które szanują prawa społeczności i chronią ekosystemy. Posiadany przez nasze meble certyfikat FSC® to najlepszy, a zarazem w pełni wiarygodny dowód na to, że firma meblarska Okmed wspiera odpowiedzialną gospodarkę leśną. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Meble Okmed – członek Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli

Przybliżając nieco charakter naszej działalności, warto wspomnieć też o tym, że od roku 2017 spółka Meble Okmed Demko jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Organizacja ta istnieje od 1996 roku i skupia polskie firmy działające w przemyśle meblarskim. Izba nie tylko aktywnie wspiera rozwój branży, ale także promuje polskie meble w kraju i poza jego granicami.

 

 

Pasja, doświadczenie, stały rozwój, koncentracja na realnych potrzebach klientów, zamiłowanie do dobrego designu i wysokogatunkowe materiały pozyskiwane z szacunkiem dla środowiska – tak krótko opisać można Meble Okmed Demko. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i życzymy udanych zakupów.

 

Zarząd firmy Meble-Okmed Demko Sp. J.

.
Członek OIGPM

Od roku 2017 nasza spółka jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Izba nie tylko aktywnie wspiera rozwój branży, ale także promuje polskie meble w kraju i poza jego granicami.

.
Meble z Certyfikatem FSC

Certyfikat ten gwarantuje, że drewno wykorzystywane do produkcji naszych mebli pochodzi z lasów zarządzanych odpowiedzialnie bądź innych źródeł, które szanują prawa społeczności i chronią ekosystemy.

.
Beneficjent Funduszy Europejskich

Ze względu na lokalizację naszej firmy korzystamy z wielu oferowanych przez Unię Europejską programów wspierających rozwój przedsiębiorstw.