Przejdź do treści

Dołącz do naszej pasjonującej przygody w Świecie Mebli

Odkryj swój potencjał razem z nami i już dzisiaj zaaplikuj na wybrane stanowisko klikając w poniższe linki:

Razem tworzymy przestrzeń, która inspiruje!

Dołącz do naszego Twórczego Zespołu – twórz i rozwijaj się razem z nami

Jesteśmy zespołem tworzącym meble, które nie tylko spełniają funkcje praktyczne, ale pozwalają na kreowanie wyjątkowej przestrzeni naszym klientom. Uwielbiamy wyzwania! Nasze projekty łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, co sprawia, że nasze meble są unikalne i wyjątkowe. Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy ma swój wkład i każdy pomysły jest ceniony. Razem inspirujemy się, rozwijamy i osiągamy sukcesy. Nasza rodzinna atmosfera buduje trwałe relacje z pracownikami i klientami.

  • Rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atmosfera współpracy
  • Inspirujące środowisko pracy
  • Tradycja łączona z nowoczesnością
  • Okolicznościowe benefity i wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji

1

Zgłoszenie aplikacji

Rozpocznij swoją podróż z Meble Okmed poprzez przesłanie aplikacji online. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz swoje CV, dzieląc się z nami, dlaczego właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu.

2

Weryfikacja aplikacji

Po wpłynięciu aplikacji, otrzymasz wiadomość systemową z potwierdzeniem, że jesteś już w naszej bazie. Zespół HR dokładnie przeanalizuje Twoje dokumenty aplikacyjne. Zwracamy uwagę nie tylko na Twoje doświadczenie zawodowe, ale także na Twoje umiejętności, pasje i wartości.

3

Rozmowa kwalifikacyjna

Kandydaci, którzy spełniają nasze oczekiwania, zostaną zaproszeni na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. To szansa dla nas, aby lepiej Cię poznać, dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i zrozumieć, jak możesz przyczynić się do sukcesu naszego zespołu.

4

Oferta pracy

Gratulacje! Jeśli zostałeś wybrany na stanowisko, otrzymasz od nas ofertę pracy. Przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące wynagrodzenia, zakresu obowiązków i innych warunków zatrudnienia.

Zapraszamy do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym i dołączenia do Meble Okmed. Jeśli masz pytania dotyczące rekrutacji, skontaktuj się z naszym działem HR pod adresem praca@mebleokmed.pl lub numerem telefonu 787-070-717.

Dołącz do naszej meblarskiej rodziny!

Dołącz do Nas - Otwórz drzwi swojej kariery w Meble Okmed

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, a chciałbyś pracować w naszym Zespole, wypełnij i wyślij formularz aplikacji spontanicznej. Rozważymy Twoją kandydaturę w przypadku pojawienia się kolejnych ofert pracy.

UWAGA! Kwestionariusze osobowe (CV) przesłane za pośrednictwem e-mail, które nie zawierają zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte. Prosimy o dopisanie klauzuli dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji*/tej i przyszłych rekrutacji* zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


    0 / 1000 znaków